Gastrofestival je jednou z nejvýznamnějších gastronomických slavností v regionu.

Loňský ročník byl vzhledem k epidemické situaci a opatřením zrušen. V tomto roce se budeme snažit akci zorganizovat dle aktuálně platných epidemických opatření, případně termín konání přesunout, případně zrušit, nebude-li možné stanovené podmínky na akci dodržet – o aktuální situaci vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za pochopení.

I tento ročník bude gastronomicky zaměřen na Biopotraviny a kulinářské výrobky z nich. Festival proběhne stejně jako v předchozích letech na úžasném místě s jedinečnou atmosférou, v okolí chrámu sv. Barbory a přilehlých prostorách podél Jezuitské koleje. Kromě gastronomické části jsou každoročně připraveny tvořivé dílny, prezentují se regionální výrobci a produkty udržitelného životního stylu. Po celý den připraven hudební program.

Vítáme všechny, kteří prezentují moderní a kvalitní gastronomii. Vítáme i další prodejce, jejichž sortiment souvisí s akcí, případně je regionálního původu. Dveře jsou otevřené lokálním producentům potravin ve vysoké nebo BIO kvalitě.

Datum zahájení akceDatum ukončení akce
11:00, 19.6.202118:00, 19.6.2021
okolí chrámu sv. Barbory - Barborská ulice, Vorlíčkovy sady

Před registrací na akci si pečlivě prostudujte

PODMÍNKY PRO PRODEJCE ZDE